See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietotu vieglo transportlīdzekļu pilna servisa nomas pakalpojuma nodrošināšana Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
Beschreibung: Lietotu vieglo transportlīdzekļu pilna servisa nomas pakalpojuma nodrošināšana Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
Interne Kennung: DKNP 2024/7
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34115000 Sonstige Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115300 Transportfahrzeuge, gebraucht
5. Los
Los: LOT-0001