See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siltumenerģijas piegāde Priekules pilsētas vajadzībām
Beschreibung: Siltumenerģijas piegāde Priekules pilsētas vajadzībām
Interne Kennung: DKNP 2025/30
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09323000 Fernwärme
5. Los
Los: LOT-0001