551142-2026 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – TGZ/02/2026 Dostawa komory klimatycznej o dużej objętości (co najmniej 12 m3) do badania wpływu warunków klimatycznych na elementy systemów sygnalizacji pożarowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTGZ/02/2026 Dostawa komory klimatycznej o dużej objętości (co najmniej 12 m3) do badania wpływu warunków klimatycznych na elementy systemów sygnalizacji pożarowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest jednorazowe dostarczenie komory do siedzimy zamawiającego, wraz z jej uruchomieniem i przeszkoleniem personelu. Szczegółowy opis znajduje się z SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień