See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie planowanej oraz awaryjnej usługi zastępczej komunikacji autobusowej (dalej ZKA), poprzez zapewnienie na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami na obszarze kursowania pociągów uruchamianych przez „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi planowanej oraz awaryjnej zastępczej komunikacji autobusowej (dalej również jako „ZKA”), poprzez zapewnienie na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami na obszarze kursowania pociągów uruchamianych przez „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o. Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ i jego załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 387255-2026
Interne Kennung: DZ.26.172.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001