551158-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego - system laserowy do małoinwazyjnych zabiegów przeciwjaskrowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego - system laserowy do małoinwazyjnych zabiegów przeciwjaskrowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem sprzętu medycznego - systemu laserowego do małoinwazyjnych zabiegów przeciwjaskrowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung370849-2026
Interne KennungZP/06/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem sprzętu medycznego - systemu laserowego do małoinwazyjnych zabiegów przeciwjaskrowych