551159-2026 - Ergebnis
Tschechien – Pflichtbetriebsrevision – Auditorské služby pro skupinu ČEPS 2026-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAuditorské služby pro skupinu ČEPS 2026-2027
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je výběr společného auditora pro ověření individuální a konsolidované účetní závěrky, výroční zprávy a také zprávy o udržitelnosti (ESG) za účetní období uzavřené ke dni 31. 12. 2026 a ke dni 31. 12. 2027, a další služby auditora, v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o účetnictví“), zákonem č. 93/2009 Sb., o auditorech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o auditorech“) a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 537/2014 o specifických požadavcích na povinný audit subjektů veřejného zájmu a o zrušení rozhodnutí Komise 2005/909/ES (dále jen „Nařízení“); s mezinárodními auditorskými standardy a souvisejícími aplikačními doložkami a interními normami Komory auditorů ČR (dále jen „služby auditora“), a to dle konkrétních potřeb Zadavatelů. Odkaz na zadávací dokumentaci (profil Zadavatele): https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0002371/zakazka/793428
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025100351