551190-2026 - Ergebnis
Rumänien – Abfallcontainer und -körbe – ACHIZITIE PUBELE INTELIGENTE PENTRU INVESTITIA: “INFRASTRUCTURA DE IGIENIZARE-PUBELE INTELIGENTE, IN ORASUL MARASESTI, JUDETUL VRANCEA”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE PUBELE INTELIGENTE PENTRU INVESTITIA: “INFRASTRUCTURA DE IGIENIZARE-PUBELE INTELIGENTE, IN ORASUL MARASESTI, JUDETUL VRANCEA”
Beschreibung: Autoritatea contractanta isi doreste sa achizititoneze PUBELE INTELIGENTE PENTRU INVESTITIA: “INFRASTRUCTURA DE IGIENIZARE-PUBELE INTELIGENTE, IN ORASUL MARASESTI, JUDETUL VRANCEA”, cu respectarea cerintelor din DNSH. Conform prevederilor art.161 alin.2 din Legea 98/2016, modificat prin OUG 45 din 24 mai 2018, autoritatea contractanta va transmite raspunsurile de clarificari cu 7 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 12 zile
Interne Kennung: 8786_13.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1