2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műszaki szempontú ellenőrző szolgáltatások – KSZ
Beschreibung: Műszaki ellenőrző szolgáltatások nyújtása a Magyar Államkincstár közreműködő szervezeti feladatellátása keretében. A közbeszerzés célja műszaki ellenőrző szolgáltatások nyújtása a Magyar Államkincstár, mint Közreműködő Szervezet kezelésében lévő, a 2014-2020 programozási időszakban a TOP és VEKOP, illetve a 2021-2027 programozási időszakban a TOP-Plusz keretében megjelent felhívások keretein belül megkötött Támogatási Szerződések alapján támogatott projektek szabályos megvalósulásának műszaki szempontú ellenőrzéséhez a Támogatási Szerződésekben és a vonatkozó jogszabályokban meghatározott irányelvek alapján, keretszerződés keretében. A feladatellátás szakterületei: 1.Magasépítés: Magasépítési építési műszaki ellenőri feladatok ellátása; 2.Mélyépítés: Mélyépítési építési műszaki ellenőri feladatok ellátása; 3.Közlekedés: Közlekedési létesítményekre vonatkozó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása; 4.Építménygépészet: Építménygépészeti műszaki ellenőri feladatok ellátása; 5.Építményvillamosság: Építményvillamossági műszaki ellenőri feladatok ellátása. Ajánlatkérő az egyes beszerzési igényeit eseti megrendelések (havi, heti, illetve alkalmanként napi megküldéssel) útján valósítja meg.
Interne Kennung: EKR001434462026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 81. § szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Közreműködő Szervezet által kezelt projektek kapcsán a műszaki szempontú ellenőrző szolgáltatás nyújtása kiterjed különösen, de nem kizárólagosan az alábbi tevékenységekre: Dokumentum alapú ellenőrzés keretében a nyertes ajánlattevő feladata a közbeszerzés eljárások dokumentációjának és a vállalkozási szerződések, valamint azok módosításainak műszaki szempontú ellenőrzésében történő közreműködés. Projektek előrehaladásának ellenőrzése keretében, a nyertes ajánlattevő feladata a keletkező műszaki dokumentáció dokumentum alapú ellenőrzése, illetve a helyszíni ellenőrzésen való műszaki szempontú közreműködés, annak megállapítása céljából, hogy a támogatott beruházás a támogatás alapját képező pályázatban, illetve a Támogatási Szerződésben és a hatályos szabványokban rögzítettek szerint valósul(t)-e meg. Továbbá a fenti ellenőrzési feladatokhoz kapcsolódó műszaki-szakmai témájú előadások, workshopok megtartása Ajánlatkérő számára tervezetten évi 1-2 alkalommal, 1 napos képzés keretében. A projektek várható száma 5 000 db, melyek ellenőrzéséhez tervezetten 2 000 db mérnöknap (szakértői nap) igénybevétele várható (tervezetten 600 db helyszíni ellenőrzésen való részvétel a többi dokumentum alapú), amely nem egyezik meg a tényleges megrendelések számával. Az egyes projektekhez tartozó ellenőrzési feladatok projektenként eltérhetnek, így a tényleges megrendelések száma és típusa a projektek jellegétől, előrehaladottságától függően, esetileg kerülnek meghatározásra. Egy projekthez több megvalósítási helyszín tartozhat. A keretszerződés keretösszege, annak teljes időtartamára: nettó 370 000 000 Ft, melynek 70 %-ára vállal lehívási kötelezettéget AK. Az elvégzendő feladatok részletes leírását a Műszaki Leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001434462026/1
Haupteinstufung (cpv): 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311100 Unterstützende Leistungen im Tief- und Hochbau, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich