2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling, beheer en realisatie van provinciale websites
Beschreibung: De opdracht omvat, op hoofdlijnen, het structureel beheer en de doorontwikkeling van het provinciale CMS‑platform en De Staat van Groningen (Perceel 1), en ook de projectmatige realisatie van websites met een bijzonder of tijdelijk karakter, welke via nadere uitvragen per opdracht worden verstrekt (Perceel 2). Als u wilt deelnemen aan deze procedure moet u uw aanmelding voor 14 september 2026 13:00 uur indienen via Mercell.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Provinciaal CMS-platform
Beschreibung: Perceel 1 omvat het beheer, onderhoud, hosting en de doorontwikkeling van het provinciale CMS-platform en de daarop gebaseerde websites. Hieronder vallen in ieder geval: de provinciale website; themawebsites en landingspagina's die onderdeel uitmaken van het provinciale CMS-platform; De Staat van Groningen (DSVG). bijbehorende koppelingen, functionaliteiten en contentmigraties.
Los: LOT-0002
Titel: Projectmatige websites en digitale uitingen
Beschreibung: Perceel 2 omvat de realisatie, doorontwikkeling, het beheer en de eventuele uitfasering van projectmatige websites. Het betreft websites die voortkomen uit projecten, programma's, campagnes, evenementen of samenwerkingsverbanden en die qua functionaliteit, uitstraling, organisatie of looptijd kunnen afwijken van de websites binnen Perceel 1. Perceel 2 wordt ingericht als een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers. Voor concrete opdrachten worden nadere uitvragen georganiseerd onder de gecontracteerde opdrachtnemers.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72413000 Servicios de diseño de sitios web www, 72415000 Servicios de hospedaje de operación de sitios web www
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Provinciaal CMS-platform
Lote: LOT-0002