See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, przedmiot zamówienia podzielony został na 8 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 263722-2026
Interne Kennung: WSM/DZP/381-5216/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras, 33100000 Medizinische Geräte, 33122000 Ophtalmologische Geräte, 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33112340 Echokardiografen, 33121400 Audiometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 6 – dostawa aparatu do echokardiografii dla Poradni Kardiochirurgicznej
Beschreibung: PAKIET 6 – dostawa aparatu do echokardiografii dla Poradni Kardiochirurgicznej
Interne Kennung: PAKIET 6 – dostawa aparatu do echokardiografii dla Poradni Kardiochirurgicznej
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen