551241-2026 - Wettbewerb
Polen – Internetseitenbetreiberdienste – Rozszerzenie Systemu BIP obecnie użytkowanego przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku o pozostałe jednostki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozszerzenie Systemu BIP obecnie użytkowanego przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku o pozostałe jednostki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozszerzenie Systemu BIP użytkowanego przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku o pozostałe jednostki lub dostarczenie rozwiązania równoważnego stron internetowych BIP we wszystkich sądach apelacji gdańskiej, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz.U. z 2023r. poz.1440) oraz świadczenie usługi hostingu, opieki autorskiej, serwisu, dostarczenia dokumentacji oraz przeszkolenie użytkowników Systemu.
Interne KennungI.261.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensMożliwość zastosowania przepisu art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, tj. skrócenie terminu składania ofert do 15 dni pozwoli na wcześniejsze rozpoczęcie wdrożenia, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania ciągłości utrzymania wsparcia serwisowego oraz hostingu dla 19 sądów oraz pozwoli na realne przeprowadzenie procesu migracji stron BIP przed zakończeniem obecnego wsparcia. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni wynika z dbałości o ciągłość działania Systemu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung, 72253200 Systemunterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 79632000 Personalschulung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungI.261.3.2028