2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revize a servis bezpečnostních systémů a elektroinstalace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je revize a servis bezpečnostních systému a elektroinstalace (dále jen „předmět veřejné zakázky“) dle požadavků zadavatele a povinnost objednatele je uhradit poskytovateli za poskytnuté plnění sjednanou cenu, to vše za podmínek uvedených ve smlouvě.
Interne Kennung: ČF 192
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001