551263-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā
Beschreibung: Grants ielu dubultās virsmas apstrāde Siguldas novadā 2025. gadā
Interne Kennung: SNP 2025/34/AK
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: “Birzes ielas (no Ābeļdārza līdz Gāršas ielai), Siguldā (Kaķīškalnā)”, Nurmižu ielas un Aveņu ielas (no Jāņogu ielas līdz Televīzijas ielai), Viršu ielas un Zīļu ielas, Siguldā (Ķiparos), Zemeņu ielas, Smilgu un Bezdelīgu ielu, Celtnieku ielas, Ogu ielas, Ķiparu ielas, Upeņu ielas, Cepļa ielas, Krasta ielas, Saules ielas Siguldā divkārtu virsmas apstrāde;