2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej wraz z dystrybucją na potrzeby funkcjonowania obiektów gminnych na terenie Gminy Liniewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z dystrybucją na potrzeby funkcjonowania obiektów gminnych na trenie Gminy Liniewo. 2. Łączną ilość energii elektrycznej dostarczaną w okresie realizacji zamówienia do wszystkich punktów poboru energii elektrycznej opisanych w Złączniku nr 6 do SWZ prognozuje się na poziomie 880,44 MWh. 3. Ewentualna zmiana szacowanego zużycia nie będzie skutkowała dodatkowymi kosztami dla Zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii wg cen określonych w ofercie. 4. Szczegółowy zakres i wykaz punktów poboru energii określone są w załączniku nr 6 do SWZ. 5. Dostawa energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy Prawo Energetyczne i Kodeksu cywilnego oraz zgodnie z przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 6. Zamawiający zastrzega, że każdorazowa zmiana przepisów prawa umożliwiająca w szczególności zamrożenie stawek cen energii elektrycznej, będzie skutkowało zastosowaniem się do tych przepisów prawa.
Interne Kennung: ZPGK/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej wraz z dystrybucją na potrzeby funkcjonowania obiektów gminnych na trenie Gminy Liniewo. 2. Łączną ilość energii elektrycznej dostarczaną w okresie realizacji zamówienia do wszystkich punktów poboru energii elektrycznej opisanych w Złączniku nr 6 do SWZ prognozuje się na poziomie 880,44 MWh. 3. Ewentualna zmiana szacowanego zużycia nie będzie skutkowała dodatkowymi kosztami dla Zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii wg cen określonych w ofercie. 4. Szczegółowy zakres i wykaz punktów poboru energii określone są w załączniku nr 6 do SWZ. 5. Dostawa energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy Prawo Energetyczne i Kodeksu cywilnego oraz zgodnie z przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 6. Zamawiający zastrzega, że każdorazowa zmiana przepisów prawa umożliwiająca w szczególności "zamrożenie" stawek cen energii elektrycznej, będzie skutkowało zastosowaniem się do tych przepisów prawa.