See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Talsu novada pašvaldības izglītības iestādēm
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Talsu novada pašvaldības izglītības iestādēm
Interne Kennung: TNP 2026/93
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maize
Los: LOT-0002
Titel: Gaļa un gaļas produkti
Los: LOT-0003
Titel: Piens un piena produkti
Los: LOT-0004
Titel: Augļi un ogas
Los: LOT-0005
Titel: Dārzeņi
Los: LOT-0006
Titel: Lauku platībās audzēti vietējie dārzeņi
Los: LOT-0007
Titel: Bakaleja
Los: LOT-0008
Titel: Saldēta produkcija