2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów promocyjnych dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów promocyjnych dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii.
Interne Kennung: CEZAMAT/ZP17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów promocyjnych dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.