2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie w 2025r. długoterminowego kredytu bankowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 5 000 000,00 PLN (słownie: pięć milionów złotych 00/100) przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: FZP.271.2.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 5 000 000,00 PLN (słownie: pięć milionów złotych 00/100) przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.