See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawę i serwis fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 3: zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ
Interne Kennung: RZP.27.31.2026.JN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Wymagania ogólne: 1.Dostarczenie pojazdów na własny koszt do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zlokalizowanego na terenie m. st. Warszawy zgodnie z terminem zadeklarowanym przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym (termin dostawy nie może być dłuższy niż: Zadanie 1 - 250 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy). Dostarczane pojazdy powinny być umyte z zewnątrz i wewnątrz i zatankowane do minimum 80 % pojemności zbiornika paliwa. 2.Zamawiający dopuszcza sukcesywną dostawę pojazdów jednak w terminie nie dłuższym niż zadeklarowany przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym. 3.Przeprowadzenie szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania pojazdu i urządzeń zabudowy (nadwozia) oraz ekonomicznej i bezpiecznej jazdy minimum – 1 osobę wskazaną przez Zamawiającego do każdego odbieranego pojazdu (łączna liczba szkolonych osób każdorazowo będzie uzależniona od ilości odebranych pojazdów). Szkolenie powinno składać się z części teoretycznej opisującej działanie wszystkich układów bezpieczeństwa podwozia jak i zabudowy (nadwozia) oraz praktycznej sprawdzającej umiejętność użytkowania pojazdu i urządzeń zabudowy, zakończone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia) dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie o ukończeniu szkolenia. Fakt przeprowadzenia szkolenia zostanie potwierdzony protokołem, którego wzór stanowi załącznik nr 4 do umowy. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy. 4. Zapewnienie szkolenia wytypowanych przez Zamawiającego min. 4 pracowników w zakresie konserwacji zabudowy (nadwozia) w okresie gwarancyjnym i po jego upływie. Przeprowadzenie szkolenia zostanie potwierdzone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia), dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie, uprawniającego do przeprowadzania konserwacji w okresie gwarancyjnym i po jego upływie urządzeń zabudowy. Szkolenia muszą być przeprowadzone przed pierwszym terminem konserwacji nadwozia. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy.. 5. Zapewnienie szkolenia wytypowanych przez Zamawiającego min. 6 pracowników Zamawiającego w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw podwozia oraz przeglądów, konserwacji i napraw kompletnej zabudowy (nadwozia) terminie pomiędzy 54, a 59 miesiącem od dnia odbioru ilościowo - jakościowego pojazdu, potwierdzonego podpisaniem protokołu odbioru ilościowo - jakościowego. Przeprowadzenie szkolenia zostanie potwierdzone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia) dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie, uprawniającego do przeprowadzania przeglądów, napraw i konserwacji podwozia oraz przeglądów i napraw kompletnej zabudowy po okresie gwarancyjnym, a przeszkoleni pracownicy dostaną możliwość dostępu do dokumentacji pojazdu i kompletnej zabudowy z wyłączeniem specjalistycznego oprogramowania do parametryzacji pracy pojazdu. Przeszkoleni pracownicy Zamawiającego legitymujący się stosownym certyfikatem po zakończeniu okresu gwarancyjnego będą serwisem uprawnionym do przeprowadzania na potrzeby własne Zamawiającego napraw podwozia oraz napraw kompletnej zabudowy. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy. 6. Zapewnienie w okresie zgodnym z okresem gwarancji realizacji serwisu obejmującego: a) przeglądy, naprawy i konserwacje podwozia w autoryzowanych przez producenta podwozi stacjach obsługi zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy lub w odległości do 20 km od granic administracyjnych miasta bądź w miejscu użytkowania pojazdu (na terenie m. st. Warszawy). W przypadku realizacji usługi w miejscu użytkowania pojazdu pracownicy serwisu dojadą do miejsca użytkowania pojazdu na własny koszt, b) przeglądy, i naprawy zabudowy (nadwozia) w autoryzowanych przez producenta nadwozi stacjach obsługi zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy lub w odległości do 20 km od granic administracyjnych miasta bądź w miejscu użytkowania pojazdu (na terenie m. st. Warszawy). W przypadku realizacji usługi w miejscu użytkowania pojazdu pracownicy serwisu dojadą do miejsca użytkowania pojazdu na własny koszt. Wymagania dodatkowe: 1. Pojazd (każdy odrębnie) musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku (podwozie i nadwozie). 2. Gwarancja 60 miesięcy (na kompletny pojazd- każdy odrębnie) bez limitu kilometrów i motogodzin liczona od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru ilościowo - jakościowego. 3. Pojazd musi spełniać wymagania techniczne określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jedn. Dz.U. 2024 poz. 502). 4. Pojazd (nadwozie i podwozie) musi być zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności w zakresie: BHP, ppoż., ergonomii oraz muszą posiadać oświetlenie zgodne z obowiązującymi przepisami. 5. Pojazd (każdy odrębnie) nie może służyć do odbioru odpadów lecz tylko i wyłącznie do realizacji usługi mycia opróżnionych pojemników na odpady. 6. Zamawiający zastrzega możliwość umieszczenia na pojeździe stanowiącym przedmiot zamówienia logotypy Zamawiającego oraz znaki związane z prowadzeniem zbiórki odpadów komunalnych (folia samoprzylepna), na co Wykonawca wyraża zgodę i oświadcza, że nie spowoduje to utraty bądź ograniczenia uprawnień gwarancyjnych na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Wymagania ogólne: 1.Dostarczenie pojazdów na własny koszt do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zlokalizowanego na terenie m. st. Warszawy zgodnie z terminem zadeklarowanym przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym (termin dostawy nie może być dłuższy niż: Zadanie 2 – 300 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy). Dostarczane pojazdy powinny być umyte z zewnątrz i wewnątrz i zatankowane do minimum 80 % pojemności zbiornika paliwa. 2.Zamawiający dopuszcza sukcesywną dostawę pojazdów jednak w terminie nie dłuższym niż zadeklarowany przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym. 3.Przeprowadzenie szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania pojazdu i urządzeń zabudowy (nadwozia) oraz ekonomicznej i bezpiecznej jazdy minimum – 1 osobę wskazaną przez Zamawiającego do każdego odbieranego pojazdu (łączna liczba szkolonych osób każdorazowo będzie uzależniona od ilości odebranych pojazdów). Szkolenie powinno składać się z części teoretycznej opisującej działanie wszystkich układów bezpieczeństwa podwozia jak i zabudowy (nadwozia) oraz praktycznej sprawdzającej umiejętność użytkowania pojazdu i urządzeń zabudowy, zakończone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia) dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie o ukończeniu szkolenia. Fakt przeprowadzenia szkolenia zostanie potwierdzony protokołem, którego wzór stanowi załącznik nr 4 do umowy. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy. 4. Zapewnienie szkolenia wytypowanych przez Zamawiającego min. 4 pracowników w zakresie konserwacji zabudowy (nadwozia) w okresie gwarancyjnym i po jego upływie. Przeprowadzenie szkolenia zostanie potwierdzone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia), dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie, uprawniającego do przeprowadzania konserwacji w okresie gwarancyjnym i po jego upływie urządzeń zabudowy. Szkolenia muszą być przeprowadzone przed pierwszym terminem konserwacji nadwozia. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy.. 5. Zapewnienie szkolenia wytypowanych przez Zamawiającego min. 6 pracowników Zamawiającego w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw podwozia oraz przeglądów, konserwacji i napraw kompletnej zabudowy (nadwozia) terminie pomiędzy 54, a 59 miesiącem od dnia odbioru ilościowo - jakościowego pojazdu, potwierdzonego podpisaniem protokołu odbioru ilościowo - jakościowego. Przeprowadzenie szkolenia zostanie potwierdzone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia) dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie, uprawniającego do przeprowadzania przeglądów, napraw i konserwacji podwozia oraz przeglądów i napraw kompletnej zabudowy po okresie gwarancyjnym, a przeszkoleni pracownicy dostaną możliwość dostępu do dokumentacji pojazdu i kompletnej zabudowy z wyłączeniem specjalistycznego oprogramowania do parametryzacji pracy pojazdu. Przeszkoleni pracownicy Zamawiającego legitymujący się stosownym certyfikatem po zakończeniu okresu gwarancyjnego będą serwisem uprawnionym do przeprowadzania na potrzeby własne Zamawiającego napraw podwozia oraz napraw kompletnej zabudowy. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy. 6. Zapewnienie w okresie zgodnym z okresem gwarancji realizacji serwisu obejmującego: a) przeglądy, naprawy i konserwacje podwozia w autoryzowanych przez producenta podwozi stacjach obsługi zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy lub w odległości do 20 km od granic administracyjnych miasta bądź w miejscu użytkowania pojazdu (na terenie m. st. Warszawy). W przypadku realizacji usługi w miejscu użytkowania pojazdu pracownicy serwisu dojadą do miejsca użytkowania pojazdu na własny koszt, b) przeglądy, i naprawy zabudowy (nadwozia) w autoryzowanych przez producenta nadwozi stacjach obsługi zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy lub w odległości do 20 km od granic administracyjnych miasta bądź w miejscu użytkowania pojazdu (na terenie m. st. Warszawy). W przypadku realizacji usługi w miejscu użytkowania pojazdu pracownicy serwisu dojadą do miejsca użytkowania pojazdu na własny koszt. Wymagania dodatkowe: 1. Pojazd (każdy odrębnie) musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku (podwozie i nadwozie). 2. Gwarancja 60 miesięcy (na kompletny pojazd- każdy odrębnie) bez limitu kilometrów i motogodzin liczona od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru ilościowo - jakościowego. 3. Pojazd musi spełniać wymagania techniczne określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jedn. Dz.U. 2024 poz. 502). 4. Pojazd (nadwozie i podwozie) musi być zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności w zakresie: BHP, ppoż., ergonomii oraz muszą posiadać oświetlenie zgodne z obowiązującymi przepisami. 5. Pojazd (każdy odrębnie) nie może służyć do odbioru odpadów lecz tylko i wyłącznie do realizacji usługi mycia opróżnionych pojemników na odpady. 6. Zamawiający zastrzega możliwość umieszczenia na pojeździe stanowiącym przedmiot zamówienia logotypy Zamawiającego oraz znaki związane z prowadzeniem zbiórki odpadów komunalnych (folia samoprzylepna), na co Wykonawca wyraża zgodę i oświadcza, że nie spowoduje to utraty bądź ograniczenia uprawnień gwarancyjnych na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 3: zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych samochodów specjalistycznych o DMC do 18 ton z urządzeniami do mycia i dezynfekowania pojemników na odpady oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Wymagania ogólne: 1.Dostarczenie pojazdów na własny koszt do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zlokalizowanego na terenie m. st. Warszawy zgodnie z terminem zadeklarowanym przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym (termin dostawy nie może być dłuższy niż: Zadanie 2 – 300 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy). Dostarczane pojazdy powinny być umyte z zewnątrz i wewnątrz i zatankowane do minimum 80 % pojemności zbiornika paliwa. 2.Zamawiający dopuszcza sukcesywną dostawę pojazdów jednak w terminie nie dłuższym niż zadeklarowany przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym. 3.Przeprowadzenie szkolenia z obsługi i bezpiecznego eksploatowania pojazdu i urządzeń zabudowy (nadwozia) oraz ekonomicznej i bezpiecznej jazdy minimum – 1 osobę wskazaną przez Zamawiającego do każdego odbieranego pojazdu (łączna liczba szkolonych osób każdorazowo będzie uzależniona od ilości odebranych pojazdów). Szkolenie powinno składać się z części teoretycznej opisującej działanie wszystkich układów bezpieczeństwa podwozia jak i zabudowy (nadwozia) oraz praktycznej sprawdzającej umiejętność użytkowania pojazdu i urządzeń zabudowy, zakończone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia) dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie o ukończeniu szkolenia. Fakt przeprowadzenia szkolenia zostanie potwierdzony protokołem, którego wzór stanowi załącznik nr 4 do umowy. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy. 4. Zapewnienie szkolenia wytypowanych przez Zamawiającego min. 4 pracowników w zakresie konserwacji zabudowy (nadwozia) w okresie gwarancyjnym i po jego upływie. Przeprowadzenie szkolenia zostanie potwierdzone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia), dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie, uprawniającego do przeprowadzania konserwacji w okresie gwarancyjnym i po jego upływie urządzeń zabudowy. Szkolenia muszą być przeprowadzone przed pierwszym terminem konserwacji nadwozia. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy.. 5. Zapewnienie szkolenia wytypowanych przez Zamawiającego min. 6 pracowników Zamawiającego w zakresie przeglądów, konserwacji i napraw podwozia oraz przeglądów, konserwacji i napraw kompletnej zabudowy (nadwozia) terminie pomiędzy 54, a 59 miesiącem od dnia odbioru ilościowo - jakościowego pojazdu, potwierdzonego podpisaniem protokołu odbioru ilościowo - jakościowego. Przeprowadzenie szkolenia zostanie potwierdzone wydaniem certyfikatu (zaświadczenia) dla każdego przeszkolonego pracownika odrębnie, uprawniającego do przeprowadzania przeglądów, napraw i konserwacji podwozia oraz przeglądów i napraw kompletnej zabudowy po okresie gwarancyjnym, a przeszkoleni pracownicy dostaną możliwość dostępu do dokumentacji pojazdu i kompletnej zabudowy z wyłączeniem specjalistycznego oprogramowania do parametryzacji pracy pojazdu. Przeszkoleni pracownicy Zamawiającego legitymujący się stosownym certyfikatem po zakończeniu okresu gwarancyjnego będą serwisem uprawnionym do przeprowadzania na potrzeby własne Zamawiającego napraw podwozia oraz napraw kompletnej zabudowy. Precyzyjny termin szkolenia zostanie ustalony przez koordynatorów realizacji umowy. 6. Zapewnienie w okresie zgodnym z okresem gwarancji realizacji serwisu obejmującego: a) przeglądy, naprawy i konserwacje podwozia w autoryzowanych przez producenta podwozi stacjach obsługi zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy lub w odległości do 20 km od granic administracyjnych miasta bądź w miejscu użytkowania pojazdu (na terenie m. st. Warszawy). W przypadku realizacji usługi w miejscu użytkowania pojazdu pracownicy serwisu dojadą do miejsca użytkowania pojazdu na własny koszt, b) przeglądy, i naprawy zabudowy (nadwozia) w autoryzowanych przez producenta nadwozi stacjach obsługi zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy lub w odległości do 20 km od granic administracyjnych miasta bądź w miejscu użytkowania pojazdu (na terenie m. st. Warszawy). W przypadku realizacji usługi w miejscu użytkowania pojazdu pracownicy serwisu dojadą do miejsca użytkowania pojazdu na własny koszt. Wymagania dodatkowe: 1. Pojazd (każdy odrębnie) musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku (podwozie i nadwozie). 2. Gwarancja 60 miesięcy (na kompletny pojazd- każdy odrębnie) bez limitu kilometrów i motogodzin liczona od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru ilościowo - jakościowego. 3. Pojazd musi spełniać wymagania techniczne określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jedn. Dz.U. 2024 poz. 502). 4. Pojazd (nadwozie i podwozie) musi być zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności w zakresie: BHP, ppoż., ergonomii oraz muszą posiadać oświetlenie zgodne z obowiązującymi przepisami. 5. Pojazd (każdy odrębnie) nie może służyć do odbioru odpadów lecz tylko i wyłącznie do realizacji usługi mycia opróżnionych pojemników na odpady. 6. Zamawiający zastrzega możliwość umieszczenia na pojeździe stanowiącym przedmiot zamówienia logotypy Zamawiającego oraz znaki związane z prowadzeniem zbiórki odpadów komunalnych (folia samoprzylepna), na co Wykonawca wyraża zgodę i oświadcza, że nie spowoduje to utraty bądź ograniczenia uprawnień gwarancyjnych na przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.