551327-2026 - Ergebnis
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – Prevozi šolskih otrok za dve šolski leti (2026/27 in 2027/28)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevozi šolskih otrok za dve šolski leti (2026/27 in 2027/28)
Beschreibung: Predmet javnega naročila so: - prevozi osnovnošolskih otrok v/iz Osnovne šole heroja Janeza Hribarja Stari trg pri Ložu, - prevozi osnovnošolskih otrok v/iz Osnovne šole Miroslava Vilharja Postojna, na relacijah, ki so navedene v razpisni dokumentaciji. Naročnik oddaja javno naročilo za dve šolski leti (2026/27 in 2027/28), predvidoma od 1. septembra 2026 do 31. avgusta 2028.
Interne Kennung: JN-73495
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročla so: - prevozi osnovnošolskih otrok v/iz Osnovne šole heroja Janeza Hribarja Stari trg pri Ložu, - prevozi osnovnošolskih otrok v/iz Osnovne šole Miroslava Vilharja Postojna, na relacijah, ki so navedene v razpisni dokumentaciji. Naročnik oddaja javno naročilo za dve šolski leti (2026/27 in 2027/28), predvidoma od 1. septembra 2026 do 31. avgusta 2028.
Interne Kennung: 525179