See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej
Beschreibung: Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7
Interne Kennung: 10/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31521000 Leuchten, 33192230 Operationstische, 33192230 Operationstische, 33126000 Ausrüstung für Stomatologie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1-Lampa operacyjna sufitowa 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr 1-Lampa operacyjna sufitowa 1 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2-Stół operacyjny do chirurgii szczękowo-twarzowej – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr 2-Stół operacyjny do chirurgii szczękowo-twarzowej – 1 szt. Załącznik nr 2 –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr3-Fizjodyspenser -2 zestawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr3-Fizjodyspenser -2 zestawy Załącznik nr 2 –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr4 - Urządzenie do piezochirurgii – 1 szt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr4 - Urządzenie do piezochirurgii – 1 szt Załącznik nr 2 –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr5-Defibrylator- 1szt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr5-Defibrylator- 1szt Załącznik nr 2 –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr6-Ssak elektryczny-1szt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr6-Ssak elektryczny-1szt Załącznik nr 2 –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr7-Stół operacyjny ogólnochirurgiczny- 1szt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa wyposażenia i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-7”. Część nr7-Stół operacyjny ogólnochirurgiczny- 1szt Załącznik nr 2 –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Interne Kennung: Część 7