2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení tiskařských služeb pro projekt NPO-3.1 DIGI formou náhradního plnění
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení tiskařských služeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, pro projekt NPO-3.1 DIGI (ev. č.: MŠMT-29767/2021-11). Jedná se o poskytování tiskařských služeb pro výrobu tiskových publikací a o polygrafickou výrobu ostatních polygrafických výrobků. Tyto služby budou zadavateli ze strany vybraného dodavatele poskytovány v režimu tzv. náhradního plnění dle § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v platném znění. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 „Specifikace produktů“ a v příloze č. 1 „Rámcová dohoda“ této zadávací dokumentace
Interne Kennung: NPICR-346/2024/11-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená veřejná zakázka dodavatelům poskytujícím náhradní plnění.