551349-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie Gminy Chojnów, Gminy Krotoszyce, Gminy Ruja, Gminy Legnickie Pole
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2026/2027 na terenie Gminy Chojnów, Gminy Krotoszyce, Gminy Ruja, Gminy Legnickie Pole
BeschreibungZimowe utrzymanie wskazanych przez zamawiającego odcinków dróg powiatowych (dalej: ZUD) w standardzie IV i V w sezonie 2026/2027 na terenie gmin: Chojnów, Krotoszyce, Ruja, Legnickie Pole. Długość dróg do zimowego utrzymania 198,559 km. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia opisany jest w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Opis ilościowo-jakościowy przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ rozdz. XXVI Plan zimowego utrzymania dróg.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelGmina Chojnów
BeschreibungZimowe utrzymanie wskazanych przez zamawiającego odcinków dróg powiatowych (dalej: ZUD) w standardzie IV i V w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Chojnów. Długość dróg do zimowego utrzymania 77,837 km. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia opisany jest w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Opis ilościowo-jakościowy przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ rozdz. XXVI Plan zimowego utrzymania dróg.
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Minimalna wartość zamówienia wyniesie miesięcznie 4050 zł brutto za jedną część zamówienia, co wynika z ustalonego przez zamawiającego ryczałtu za gotowość do pracy jednej pługopiaskarki w kwocie 3750 zł netto za jedną część za jeden miesiąc, co daje x 5 miesięcy = 18 750,00 zł netto plus 8% VAT 1 500 zł = 20 250 zł; ryczałt ten będzie wypłacony niezależnie od wynagrodzenia za faktycznie wykonaną pracę; 2) Opcja dodatnia wystąpi w razie wystąpienia intensywniejszych niż przewidziano warunków zimowych i związanej z tym konieczności zwiększenia zakresu ilościowego usług (w stosunku do ilości szacowanych) – w tej sytuacji zamawiający wyznacza maksymalną wartość usług dodatkowych w kwocie 500 000 zł netto za całe zamówienie (może dotyczyć wybranych części – w zależności od potrzeb w terenie) – opcja ta może stanowić wznowienie po dniu 31.03.2027 r. do 30.04.2027 r.
LosLOT-0002
TitelGmina Krotoszyce
BeschreibungZimowe utrzymanie wskazanych przez zamawiającego odcinków dróg powiatowych (dalej: ZUD) w standardzie IV i V w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Krotoszyce. Długość dróg do zimowego utrzymania 33,778 km. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia opisany jest w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Opis ilościowo-jakościowy przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ rozdz. XXVI Plan zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0003
TitelGmina Ruja
BeschreibungZimowe utrzymanie wskazanych przez zamawiającego odcinków dróg powiatowych (dalej: ZUD) w standardzie IV i V w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Ruja. Długość dróg do zimowego utrzymania 32,715 km. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia opisany jest w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Opis ilościowo-jakościowy przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ rozdz. XXVI Plan zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0004
TitelGmina Legnickie Pole
BeschreibungZimowe utrzymanie wskazanych przez zamawiającego odcinków dróg powiatowych (dalej: ZUD) w standardzie IV i V w sezonie 2026/2027 na terenie gminy Legnickie Pole. Długość dróg do zimowego utrzymania 54,229 km. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia opisany jest w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ. Opis ilościowo-jakościowy przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ rozdz. XXVI Plan zimowego utrzymania dróg.