See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analiza podataka i podrška u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada
Beschreibung: Usluga analize podataka i podrške u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada.
Interne Kennung: JN-M-2026-33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Analiza postojećih funkcionalnosti i podataka koji su trenutno dostupni na Portalu za napredno praćenje tržišta rada i izrada preporuka za unaprjeđenje istog, uključujući tehničke performanse
Beschreibung: Predmet nabave je analiza postojećih funkcionalnosti i podataka koji su trenutno dostupni na Portalu za napredno praćenje tržišta rada, pružanje podrške Naručitelju u izradi preporuka za unaprjeđenje Portala za napredno praćenje tržišta rada i izrada tehničkih specifikacija za unapređenje Portala za praćenje tržišta rada te praćenje implementacije preporuka i prijedlog mogućih korekcija. Detaljan opis poslova koji čine predmet nabave nalazi se u dokumentu pod nazivom „TEHNIČKE SPECIFIKACIJE- Grupa 1“, koji je prilog DON-a.
Interne Kennung: JN-M-2026-33-1
Los: LOT-0002
Titel: Usluga savjetovanja i podrške u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada
Beschreibung: Predmet nabave je usluga savjetovanja i podrške u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada. Detaljan opis poslova koji čine predmet nabave nalazi se u dokumentu pod nazivom „TEHNIČKE SPECIFIKACIJE- Grupa 2“, koji je prilog DON-a.
Interne Kennung: JN-M-2026-33-2