551355-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Instrumente – Dostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
BeschreibungDostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, przedmiot zamówienia podzielony został na 25 pakietów.
Interne KennungWSM/DZP/381-6159/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa wyrobów medycznych dla Bloków operacyjnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
Interne KennungPakiet 20
LosLOT-0021
Interne KennungPakiet 21
LosLOT-0022
Interne KennungPakiet 22
LosLOT-0023
Interne KennungPakiet 23
LosLOT-0024
Interne KennungPakiet 24
LosLOT-0025
Interne KennungPakiet 25