2. Verfahren
Verfahren
Titel: IWR2026| Laptops en vaste ICT-werkplekken, inclusief optionele Accessoires en Diensten
Beschreibung: Het voorzien in een nieuwe Raamovereenkomst met drie Opdrachtnemers (minimaal twee) voor het verwerven (Koop en Huur) van duurzame laptops en vaste ICT-werkplekken inclusief optionele Accessoires en Diensten 525.000.000
Interne Kennung: IUC 202602006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 32552410 Modems
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Hoofdopdrachtgever kan de Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden één of meerdere malen verlengen met een door Hoofdopdrachtgever nader te bepalen periode tot in totaal maximaal drie jaar. De maximale looptijd (inclusief verlengingsopties) van de Raamovereenkomst bedraagt vijf jaar.