2. Verfahren
Verfahren
Titel: Industriële intelligentie en bedrijfskansen
Beschreibung: Het industrieteam van Havenbedrijf Rotterdam (PoR) wil een langdurig partnerschap aangaan met een gespecialiseerde externe dienstverlener of partner. Doel is de zakelijke ontwikkeling aanzienlijk te versterken door middel van marktinformatie en strategische analyses gericht op kansen, bedrijven en ontwikkelingen in de hernieuwbare en circulaire industrie.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000