551377-2026 - Ergebnis
Ungarn – Kraftfahrzeuge – Járművek beszerzése adás-vétel keretében
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Járművek beszerzése adás-vétel keretében
Beschreibung: Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., mint Ajánlatkérő a működéséhez szükséges üzemeltetési-, áruszállítási- és karbantartási feladatok ellátásához járműveket kíván beszerezni. Ajánlatkérő 3 db járművet kíván beszerezni adás-vételi szerződés keretében, 3 részajánlati körben: 1. Rész: 1 db 2 személyes elektromos kisáruszállító 2. Rész: 1 db duplakabinos kistehergépjármű 3. Rész: 1 db elektromos golfkocsi A közbeszerzési eljárásban nyertes ajánlattevő feladatát fogja képezni a járművek leszállítása, valamint az 1-2. Rész vonatkozásában azoknak a forgalomba helyezése is. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárás mindhárom részében új járműveket kíván beszerezni. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a járműveknek meg kell felelniük a vonatkozó európai uniós irányelveknek, szabványoknak, illetve az azokat átültető magyar jogszabályoknak, szabványoknak, környezetvédelmi előírásoknak. A járművek részletes specifikációját (minőségi és műszaki elvárásokat), valamint a kapcsolódó feladatok további részletezését az egyéb közbeszerzési dokumentumok (műszaki leírások, szerződéstervezetek) tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatában.
Vorherige Bekanntmachung: 322574-2026
Interne Kennung: EKR000551412026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: elektromos golfkocsi
Beschreibung: Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., mint Ajánlatkérő a működéséhez szükséges üzemeltetési-, áruszállítási- és karbantartási feladatok ellátásához járműveket kíván beszerezni. Ajánlatkérő a 3. Részben 1 db elektromos golfkocsit kíván beszerezni adás-vételi szerződés keretében. A közbeszerzési eljárásban nyertes ajánlattevő feladatát fogja képezni a jármű leszállítása. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárás keretében új járművet kíván beszerezni. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a járműnek meg kell felelnie a vonatkozó európai uniós irányelveknek, szabványoknak, illetve az azokat átültető magyar jogszabályoknak, szabványoknak, környezetvédelmi előírásoknak. A beszerzendő jármű részletes specifikációját (minőségi és műszaki elvárásokat), valamint a kapcsolódó feladatok további részletezését az egyéb közbeszerzési dokumentumok (műszaki leírás, szerződéstervezet) tartalmazzák. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatában.
Interne Kennung: EKR000551412026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Menge: 1 Stück