2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym oraz wymienną zabudową śmieciarkową o pojemności co najmniej 20 m³
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego jednego kompletnego, fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego kategorii N3 o układzie napędowym 6x2 albo 6x2-4, wyposażonego w urządzenie hakowe zgodne z DIN 30722 lub rozwiązaniem równoważnym, wymienną zabudowę śmieciarkową wciąganą na hak o pojemności co najmniej 20 m³ oraz przygotowanego do zimowego utrzymania dróg i realizacji innych zadań komunalnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego jednego kompletnego, fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego kategorii N3 o układzie napędowym 6x2 albo 6x2-4, wyposażonego w urządzenie hakowe zgodne z DIN 30722 lub rozwiązaniem równoważnym, wymienną zabudowę śmieciarkową wciąganą na hak o pojemności co najmniej 20 m³ oraz przygotowanego do zimowego utrzymania dróg i realizacji innych zadań komunalnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
Menge: 1 Stück