See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania w tym: kapelusz polowy w ilości - 450 szt, Ubranie ochronne w ilości - 550 kpl, mundur polowy w ilości - 550 kpl. , mundur polowy letni w ilości - 550 kpl. , bluza ocieplająca w ilości - 350 szt. , koszulobluza pod kamizelkę ochronną – 350 szt. Przedmioty umundurowania muszą być wyprodukowane na podstawie Wojskowych Dokumentacji Techniczno – Technologicznych (WDTT) oraz Wymagań Techniczno – Użytkowych (WT-U) obowiązujących w Ministerstwie Obrony Narodowej, oraz pochodzić z produkcji 2025 roku i być fabrycznie nowe
Vorherige Bekanntmachung: 259649-2025
Interne Kennung: ZP-13-SKW-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczony, na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11.09.2019 r. „Prawo zamówień publicznych” (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy (powyżej 143 tys. euro). Do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego mają zastosowanie przepisy właściwe dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający najpierw dokona tylko i wyłącznie oceny ofert pod kątem przesłanek odrzucenia oferty (art. 226 ust. 1 ustawy) oraz kryteriów oceny ofert opisanych w SWZ, po czym dopiero wyłącznie w odniesieniu do Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zbada czy nie podlega on wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający w toku czynności oceny ofert nie dokonuje podmiotowej oceny wszystkich Wykonawców (ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu, braku podstaw do wykluczenia), w tym nie bada wstępnych oświadczeń Wykonawców, składanych na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej JEDZ. Zgodnie z art. 61 ustawy komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35812000 Kampfuniformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18441000 Hüte, 35113470 Schutzkleidung (Hemden und Hosen)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kapelusz polowy
Beschreibung: w ilości - 450 szt. w tym 400 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz do 50 sztuk zamówienia opcjonalnego; zgodnie z WDTT – 402A/MON - załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 18441000 Hüte
Menge: 450 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z część zamówienia określonej jako „Prawo opcji”. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Szczegóły dotyczące skorzystania z prawa opcji opisane są w § 1 zapisów umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Ubranie ochronne
Beschreibung: w ilości - 550 kpl. w tym 500 kompletów w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz do 50 kompletów zamówienia opcjonalnego zgodnie z WDTT - 128Z/MON - załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Menge: 550 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Mundur polowy
Beschreibung: w ilości - 550 kpl. w tym 500 kompletów w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz do 50 kompletów zamówienia opcjonalnego zgodnie z WDTT 124P A/MON załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Mundur polowy letni
Beschreibung: w ilości - 550 kpl. w tym 500 kompletów w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz do 50 kompletów zamówienia opcjonalnego zgodnie z WDTT 124L A/MON - załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Bluza ocieplająca
Beschreibung: w ilości - 350 szt. w tym 300 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz do 50 sztuk zamówienia opcjonalnego zgodnie z WDTT 546/MON - załącznik nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Menge: 350 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Koszulobluza pod kamizelkę ochronną
Beschreibung: w ilości - 350 szt. w tym 300 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz do 50 sztuk zamówienia opcjonalnego zgodnie z WTU 7/WOBWSM - załącznik nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 35113470 Schutzkleidung (Hemden und Hosen)