2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa platform biochemiczno-immunochemicznych oraz oraz analizatora immunochemicznego wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, kontroli, płynów płuczących i części zużywalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa platform biochemiczno-immunochemicznych oraz oraz analizatora immunochemicznego wraz z dostawą odczynników, kalibratorów, kontroli, płynów płuczących i części zużywalnych – przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, tj.: ◦ Pakiet nr 1 – Platformy biochemiczno-immunochemiczne ◦ Pakiet nr 2 – Analizator immunochemiczny 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: ◦ Załącznik nr 2a – Pakiet nr 1 (formularz asortymentowo-cenowy) ◦ Załącznik nr 2b – Pakiet nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy) ◦ Załącznik nr 3a – zestawienie parametrów technicznych Pakiet nr 1 ◦ Załącznik nr 3b – zestawienie parametrów technicznych Pakiet nr 2 3. Oferowany sprzęt medyczny powinien spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. 4. Zaoferowane - w pakiecie nr 1 - platformy biochemiczno-immunochemiczne muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż zgodnie z zapisami Załącznika nr 3a do SWZ – Zestawienie Parametrów Technicznych Pakiet nr 1, kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. 5. Zaoferowany - w pakiecie nr 3 – aparat immunochemiczny musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r., kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. 6. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, posiadać wymagane deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty, świadectwa rejestracji, świadectwa dopuszczania do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej w oparciu o obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa. 7. Wykonawca ponosi koszt dostaw i ubezpieczenia oraz odpowiedzialność za dostawę przedmiotu zamówienia do Nowodworskiego Centrum Medycznego. 8. Dostawy odczynników, kalibratorów, kontroli, płynów płuczących i części zużywalnych odbywać się będą wg potrzeb Zamawiającego w ilościach i częstotliwości uzgodnionej zamówieniem, wysłanym e-mailem. 9. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania odczynników, kalibratorów, kontroli, płynów płuczących i części zużywalnych w terminie max 5 dni od daty zgłoszenia zamówienia. 10. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany do laboratorium Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Miodowa 2 w dni robocze w godz. 8.00-20.00. 11. Podane ilości w załączniku nr 2a/2b do SWZ są jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji umowy w związku z potrzebami Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się zrealizować nie mniej niż 50% wartości umowy. 12. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć i zainstalować poszczególne urządzenia w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy do laboratorium Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Miodowa 2 w dni robocze. 13. Dostawa dzierżawionej platformy obejmuje: ◦ dokonanie instalacji i montażu u Zamawiającego ◦ rozruch ◦ dostarczenie Zamawiającemu instrukcji obsługi w języku polskim ◦ szkolenie personelu. 14. Po zainstalowaniu i uruchomieniu urządzenia musi być w pełni gotowe do pracy bez ponoszenia przez Zamawiającego żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu 15. Wykonawca przeprowadzi na własny koszt szkolenie personelu z obsługi dostarczonego sprzętu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Platformy biochemiczno-immunochemiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: ◦ Załącznik nr 2a – Pakiet nr 1 (formularz asortymentowo-cenowy ◦ Załącznik nr 3a – zestawienie parametrów technicznych Pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Analizator immunochemiczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: ◦ Załącznik nr 2b – Pakiet nr 2 (formularz asortymentowo-cenowy ◦ Załącznik nr 3b – zestawienie parametrów technicznych Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2