551423-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup i dostawa dwóch autobusów miejskich - spalinowych 12m
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa dwóch autobusów miejskich - spalinowych 12m
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę (nabycie i przekazanie na własność), Zamawiającemu, wolnych od wad, 2 szt. fabrycznie nowych autobusów spalinowych typu miejskiego rok produkcji 2025, identycznych, wyprodukowanych przez jednego producenta, nieeksploatowanych, przystosowanych do przewozu osób w tym osób niepełnosprawnych, (jednego wózka inwalidzkiego wymiennie z wózkiem dziecięcym), o długości całkowitej w przedziale 11 000 mm - 12 000 mm. 2. Wykonawca na własny koszt i ryzyko dostarczy (wraz z rozładunkiem) przedmiot zamówienia do bazy Zamawiającego pod adresem Uniszki Cegielnia 30, 06- 500 Mława. 3. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy, stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
Interne KennungZP/06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln
5. Los
LosLOT-0001