551423-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny na potrzeby UCK WUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny na potrzeby UCK WUM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny w podziale na 14 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy)
Interne KennungDZPUCK.262.136.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zestawy obłożeń uniwersalnych z fartuchami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny w podziale na 14 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Zestaw obłożeń do wkłucia centralnego
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Zestaw obłożeń do operacji ginekologicznych
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Zestaw kardiologiczny
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Zestaw obłożeń uniwersalnych
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Zestaw do nakłucia naczyń
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Zestaw do artroskopii z workiem
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Zestaw do biodra HIP2
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Osłonka j.u. kompatybilna z termometrem Braun
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Pokrowiec foliowy
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Osłona sterylna na mikroskop
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Serwety operacyjne sterylne
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Bluza termiczna
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Osłony, pokrowce
Interne KennungCzęść nr 14