551432-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawy endoprotez - 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy endoprotez - 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez stawu biodrowego i kolanowego w tym: Endoproteza biodra typ I : trzpieni – 66 szt, panewek - 76 szt, głowa - 55 szt, oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (wkład do panewki, cement, zaciski, kable, płytki, korki itp) – łącznie zadanie obejmuje 461 szt. asortymentu, Endoproteza biodra typ II: trzpieni – 41 szt, panewek - 40 szt, głów - 46 szt, protez rewizyjnych - 1 oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (śruby, korek, ostrza do piły itp). łącznie zadanie obejmuje 288 szt. asortymentu, Endoproteza biodra typ III: endoproteza stawu biodrowego bezcementowa metalowa – 58 szt , ceramiczna - 2 szt , oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (trzpień, panewka, wkręt panewkowy, ostrze do piły itp). Łącznie 330 szt. elementów. Endoproteza stawu kolanowego typ I CR, CS lub PS – 55 szt , protez rewizyjnych stawu kolanowego – 2 szt oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (element udowy i piszczelowy, wkładki, cement, śruby, taca piszczelowa itp) – łącznie zadanie obejmuje 295 szt. asortymentu. Endoproteza stawu kolanowego typ II - jednoprzedziałowa stawu kolanowego , cementowana, bezcementowa i antyalergiczna (komplet udowy i piszczelowy, wkładki, ostrza itp) – łącznie zadanie obejmuje 240 szt. asortymentu. Endoproteza stawu kolanowego typ III - endoproteza stawu kolanowego bezcementowa hipoalergiczna, endoproteza połowiczna stawu kolanowego , cementowana, bezcementowa (element udowy i piszczelowy, trzpienie wkładki, itp) – łącznie zadanie obejmuje 142 szt. asortymentu.
Interne KennungDE-4/34/14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości usług medycznych polegających na zabiegach operacyjnych związanych z wstawianiem protez stawu biodrowego i kolanowego. Brak ciągłości takich usług wpłynąłby na bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców objętych działaniem naszego szpitala jak również brakiem możliwości realizacji kontraktu do którego szpital jest zobligowany umową z NFZ. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców oferty nie powinno być czasochłonne wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Skrócenie terminu składania ofert nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy z Wykonawców, bowiem jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, obiektywnie rzecz biorąc, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji , gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - endoproteza stawu biodrowego bezcementowa i cementowa - typ I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez cementowych oraz bezcementowych stawu biodrowego typ I w tym: trzpieni – 66 szt, panewek - 76 szt, głowa - 55 szt, oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (wkład do panewki, cement, zaciski, kable, płytki, korki itp) – łącznie zadanie obejmuje 461 szt. asortymentu,
Interne KennungDE-4/34/14/2026 - zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 -endoproteza stawu biodrowego bezcementowa, cementowa - typ II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez cementowych oraz bezcementowych stawu biodrowego typ II w tym: trzpieni – 41 szt, panewek - 40 szt, głów - 46 szt, protez rewizyjnych - 1 oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (śruby, korek, ostrza do piły itp). łącznie zadanie obejmuje 288 szt. asortymentu,
Interne KennungDE-4/34/14/2026 - zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - endoproteza stawu biodrowego typ III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez stawu biodrowego bezcementowych metalowych typ III – 58 szt , ceramicznych - 2 szt., oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (trzpień, panewka, wkręt panewkowy, ostrze do piły itp). Łącznie 330 szt. elementów.
Interne KennungDE-4/34/14/2026 - zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - endoproteza stawu kolanowego - typ I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez stawu kolanowego cementowych lub bezcementowych, CR, CS lub PS – 55 szt , protez rewizyjnych stawu kolanowego – 2 szt oraz niezbędnych elementów zabiegowych do ich wykonania (element udowy i piszczelowy, wkładki, cement, śruby, taca piszczelowa itp) – łącznie zadanie obejmuje 295 szt. asortymentu.
Interne KennungDE-4/34/14/2026 - zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - endoproteza stawu kolanowego - typ II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez stawu kolanowego cementowych lub bezcementowych, - endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego , cementowana, bezcementowa (komplet udowy i piszczelowy, wkładki, ostrza itp) – łącznie zadanie obejmuje 240 szt. asortymentu.
Interne KennungDE-4/34/14/2026 - zadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - endoproteza stawu kolanowego - typ III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez stawu kolanowego bezcementowych hipoalergicznych, endoprotez połowicznych stawu kolanowego , cementowana, bezcementowa (element udowy i piszczelowy, trzpienie wkładki, itp) – łącznie zadanie obejmuje 142 szt. asortymentu.
Interne KennungDE-4/34/14/2026 - zadanie nr 6