551462-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Wartung und -Reparatur – Vývoj konektoru na propojení informačního systému operačního řízení HZS ČR s okolními státy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVývoj konektoru na propojení informačního systému operačního řízení HZS ČR s okolními státy
BeschreibungVývoj Konektoru pro propojení informačních systémů operačního řízení, který zajistí datové výměny informací mezi operačními a informačními středisky HZS ČR, a to jak krajskými operačními středisky a národním operačním střediskem s operačními a informačními středisky okolních států. Konektor bude sloužit k automatizovanému předávání informací o typu a místě události, požadavcích na součinnost složek IZS, stavu techniky a její GPS poloze a o zasahujících jednotkách HZS ČR a okolních států. Součástí informací konektoru bude i mapová část hraničních oblastí do vzdálenosti přibližně 50 km od státní hranice na území ČR a sousedního státu. Realizace této veřejné zakázky se skládá ze tří na sebe navazujících částí. První částí je vývoj Konektoru, který zahrnuje vývoj a dodání softwaru, implementaci a zprovoznění systému v rámci HZS ČR. Druhou částí je zajištění propojení Konektoru s okolními státy. Třetí částí je dodání mapových podkladů. Samostatnou částí je zajištění SLA, provozu, podpory a rozvoj Konektoru.
Interne KennungMV-92466/PO-PSM-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 48211000 Softwarepaket für den Plattformenverbund, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenSmluvní strany se v souladu s ustanovením § 222 odst. 2 v návaznosti na ustanovení § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále také jako „ZZVZ“) dohodly na změně cenu z důvodu inflace a deflace čl. XIII smlouvy.