See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pierwszego wyposażenia budynku w sprzęt IT oraz audiowizualny wraz z montażem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pierwszego wyposażenia budynku w sprzęt IT oraz audiowizualny wraz z montażem zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia zawartymi w załącznikach nr: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i, 1j, 1k, 1l, 1ł, 1m, 1n , 1o oraz na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 41/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32550000 Fernsprechausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32324300 Fernsehausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa telewizorów i uchwytów wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa telewizorów i uchwytów wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32324300 Fernsehausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych w obudowie RACK wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych w obudowie RACK wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa dotykowych monitorów LCD wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dotykowych monitorów LCD wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa systemu audio wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu audio wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 4
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa serwera z integratorem CCTV wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera z integratorem CCTV wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 5
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa zestawu projekcyjnego wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu projekcyjnego wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa ścian wizyjnych wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ścian wizyjnych wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 8
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa urządzenia sieciowego typ-5 wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia sieciowego typ-5 wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa serwera typ-2 wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera typ-2 wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa urządzenia sieciowego typ-6 wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia sieciowego typ-6 wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych typ-7 oraz typ-8 wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych typ-7 oraz typ-8 wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa urządzenia sieciowego typ-9 wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia sieciowego typ-9 wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa wielofunkcyjnych urządzeń drukujących do systemu SWP wraz z montażem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnych urządzeń drukujących do systemu SWP wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 14
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa wielofunkcyjnych urządzeń drukujących A4 wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnych urządzeń drukujących A4 wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa telefonów IP wraz z montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa telefonów IP wraz z montażem.
Interne Kennung: 41/2025/ZP - część 16
Haupteinstufung (cpv): 32550000 Fernsprechausrüstung