2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek v DNS na dodávky léčivých přípravků převážně pro Lékárnu FN Olomouc. Cílem zadavatele je disponovat širokým okruhem dodavatelů, kteří budou vyzýváni k podávání nabídek na realizaci jednotlivých dílčích veřejných zakázek a zajistit tak po dobu trvání DNS průběžné zadávání veřejných zakázek na dodávky léčivých přípravků tak, aby byla zajištěna maximální efektivita vynaložených finančních prostředků a spolehlivost realizovaných dodávek. DNS není rozdělen do kategorií ve smyslu ustanovení § 138 odst. 1 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 772105-2023
Interne Kennung: VZ-2023-001492
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001