551474-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup aplikacji do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem informacji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aplikacji do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem informacji
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oprogramowania do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem informacji z modułem szkoleniowym wraz z wdrożeniem. Okres licencji: do 30.09.2026 r.. Ilość licencji: dla wszystkich pracowników Urzędu Miasta Łuków 4.2. Podstawowe funkcje systemu: Dostarczany System ma wspierać procesy zarządzania ochroną danych osobowych w Urzędzie, dedykowaną dla Administratorów, Inspektorów Ochrony Danych oraz Administratorów Systemów Informatycznych, zgodną z RODO i ustawą o Ochronie Danych Osobowych. 1. System powinien składać się z modułów odpowiadających za realizację następujących funkcjonalności: a) Zarządzanie zasobami organizacji, b) Przechowywanie dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych, c) Ewidencję pracowników i zasobów do nich przypisanych, d) Zgłoszenia, rejestrację i ewidencję zdarzeń i incydentów, e) Prowadzenie rejestrów, f) Prowadzenie analizy ryzyka w organizacji, g) Przeprowadzenie audytów, h) Generowanie raportów, i) Platforma e-Learning 2. System ma umożliwiać prowadzenie ewidencji pracowników z podziałem na działy, stanowiska oraz poszczególne typy umów. 3. System ma umożliwiać zarządzenie zasobami organizacji oraz umożliwiać przypisywanie zasobów do konkretnych użytkowników. 4. System ma umożliwiać zgłaszanie zdarzeń i incydentów, a w następnych kroku ich klasyfikację. 5. System ma umożliwiać przeprowadzenie analizy ryzyka do poszczególnych aktywów i czynności przetwarzania minimum w kontekście poufności, integralności i dostępności danych. 6. System ma posiadać wbudowaną platformę e-Learningową, umożliwiającą przeprowadzanie zdefiniowanych testów online dla pracowników. 7. System ma umożliwiać prowadzenie dokumentacji związanej z procesem przetwarzania danych osobowych. System ma wspomagać nadzorowanie nad dokumentacją zgodnie z normami ISO. 8. System ma umożliwiać generowanie raportów i zestawień w postaci plików PDF i xlsx oraz wykresów i tabel. 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. 4.4. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, a także normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne z opisywanym. Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia rozumie się produkt o parametrach i wymaganiach minimalnych wyszczególnionych (wymienionych) i określonych w szczegółowym zakresie, w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, a wszelkie towary określone w dokumentacji, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis w zakresie minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Zamawiający, przy opisie przedmiotu zamówienia, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z normami jakościowymi lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z równoważnymi normami jakościowymi odwołującymi się do systemów zapewniania jakości opartych na odpowiednich normach europejskich lub potwierdza odpowiednio stosowanie przez Wykonawcę równoważnych środków zapewnienia jakości. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych równoważnych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych odwołujących się do systemów zarządzania jakością opartych na odpowiednich seriach norm europejskich oraz certyfikowanych przez akredytowane jednostki.
Vorherige Bekanntmachung348953-2026
Interne KennungZP.271.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensProcedura jest przyspieszona. Zgodnie z art. 138 ust. 4 p.z.p. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 p.z.p.
Zentrale Elemente des Verfahrens14.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: 14.1.1. nie podlegają wykluczeniu, 14.1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu. 14.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 14.2.1. kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie stawia w tym zakresie wymagań 14.2.2. sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie stawia w tym zakresie wymagań 14.2.3. zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający nie stawia w tym zakresie wymagań
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
5. Los
LosLOT-0001