2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrachtwagens: Haakarmvoertuigen en Logistieke voertuigen Brandweer Twente
Beschreibung: Brandweer Twente heeft ter vervanging van diverse voertuigen behoefte aan: Perceel 1: 5 stuks haakarm-voertuigen (waarvan 1 met 4-wielaandrijving en 1 met een kraan); Perceel 2: 3 stuks logistieke voertuigen (‘bakwagens’). Perceel 1: 5 stuks haakarm-voertuigen (waarvan 1 met 4-wielaandrijving en 1 met een kraan); Perceel 2: 3 stuks logistieke voertuigen (‘bakwagens’).
Interne Kennung: Z260012/Z260013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanschaf van diverse vrachtwagens in 2 percelen: Perceel 1: 5 stuks haakarmvoertuigen in diverse (optionele) uitvoeringen Perceel 2: 3 stuks logistieke 'bakwagens' met laadklep
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144700 Nutzfahrzeuge, 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Haakarmvoertuigen Brandweer Twente
Beschreibung: Perceel 1: 5 stuks haakarm-voertuigen (waarvan 1 met 4-wielaandrijving en 1 met een kraan). Perceel 1: 5 stuks haakarm-voertuigen (waarvan 1 met 4-wielaandrijving en 1 met een kraan).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Logistieke Voertuigen Brandweer Twente
Beschreibung: Perceel 2: 3 stuks logistieke voertuigen (‘bakwagens’). Perceel 2: 3 stuks logistieke voertuigen (‘bakwagens’).
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144700 Nutzfahrzeuge
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z260012/Z260013
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34130000 Vehículos de motor para el transporte de mercancías, 34142000 Camiones grúa y camiones volquete, 34144200 Vehículos para servicios de emergencia, 34144700 Vehículos utilitarios, 42414400 Grúas montadas en vehículos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 34130000 Vehículos de motor para el transporte de mercancías, 34144200 Vehículos para servicios de emergencia, 34144700 Vehículos utilitarios