2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro ochranu proti škodlivému kódu včetně detekce a reakce v koncových bodech
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a poskytování technické podpory systému pro ochranu proti škodlivému kódu včetně detekce a reakce v koncových bodech. Technické funkční a integrační požadavky předmětu veřejné zakázky jsou podrobně zpracovány v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Další bližší specifikace předmětu plnění včetně požadavku na technickou podporu naleznete v Příloze č. 3 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy.
Interne Kennung: 24024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001