2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rehab och personalanteckningssystem
Beschreibung: Leverantören ska tillhandahålla en komplett leverans av rehabiliteringssystem, personalanteckningssystem och utbildningstjänster.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133794:Lot:1
551500-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Rehab och personalanteckningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001