See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului „Dotarea laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia” cod SMIS 328929
Beschreibung: Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului „Dotarea laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia” cod SMIS 328929 - conform caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Echipamente generale și de suport pentru laboratorul de microbiologie
Beschreibung: conform caietului de sarcini si a fiselor tehnice atasate
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Echipamente automatizate și sisteme avansate pentru microbiologie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Echipamente IT și periferice aferente sistemelor de laborator
Interne Kennung: 3