See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania III
Interne Kennung: RA-ZP.2610.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 1: zestawy komputerowe, monitory, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych, monitorów i oprogramowania; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0007
Titel: Część 2: notebooki, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków i oprogramowania 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0009
Titel: Część 3: akcesoria komputerowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0010
Titel: Część 4: dyski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0011
Titel: Część 5: kamera, dysk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery i dysku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0012
Titel: Część 6: Router bezprzewodowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Router bezprzewodowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0013
Titel: Część 7: laptopy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0014
Titel: Część 8: stacja robocza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0015
Titel: Część 9: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0016
Titel: Część 10: laptop, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0017
Titel: Część 11: komputer stacjonarny, mysz, klawiatura ergonomiczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego, myszy i klawiatury ergonomicznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0018
Titel: Część 12: laptopy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0019
Titel: Część 13: zestawy komputerowe, monitory, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych, monitorów i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.13 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0020
Titel: Część 14: laptop, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.14 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0021
Titel: Część 15: laptop, komputery stacjonarne, monitory, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa, komputerów stacjonarnych, monitorów i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.15 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0022
Titel: Część 16: laptop, oprogramowanie, pendrive’y
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa, oprogramowania i pendrivów . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.16 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 16