2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dotyczące systemu Statystyki Centralne (STC)
Beschreibung: Numeracja zgodna z Specyfikacją Warunków Zamówienia dalej zwaną SWZ dostępną na platformie zakupowej pod adresem: https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/285969/notice/public/details 3.1. Przedmiot umowy stanowią usługi dotyczące systemu Statystyki Centralne (STC) w zakresie: 3.1.1. rozwoju; 3.1.2. administrowania oraz usuwania awarii i błędów; 3.1.3. wsparcia użytkowników poprzez 1) świadczenie usługi Helpdesk; 2) wsparcie wykładowców podczas konsultacji organizowanych przez Zamawiającego. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 335661-2026
Interne Kennung: BDG-V.2710.16.2026.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 72262000 Software-Entwicklung, 72212463 Entwicklung von Statistiksoftware, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72212516 Entwicklung von Software für den Datenaustausch, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ 3.1. Przedmiot umowy stanowią usługi dotyczące systemu Statystyki Centralne (STC) w zakresie: 3.1.1. rozwoju; 3.1.2. administrowania oraz usuwania awarii i błędów; 3.1.3. wsparcia użytkowników poprzez; 1) świadczenie usługi Helpdesk, 2) wsparcie wykładowców podczas konsultacji organizowanych przez Zamawiającego. 3.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.