See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: netwerk connectivity, hardware en aanverwante diensten en leveringen voor het GO!
Beschreibung: Meerjarige (4 jaar) raamovereenkomst inzake netwerk connectivity, hardware en aanverwante diensten en leveringen voor het GO!, bestaande uit 4 percelen, waarbij voor de specifieke opdrachten per perceel een degressief systeem op basis van maximum 3 aannemers per perceel zal toegepast worden, indien de mededinging het toelaat, op basis van de in de opdrachtdocumenten vastgelegde volgorde.
Interne Kennung: SGR/2025/connectivity/PG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SGR/2025/connectivity/PG - 1
Beschreibung: netwerkconnectivity en aanverwante leveringen en diensten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SGR/2025/connectivity/PG - 2
Beschreibung: hardware niet Apple (laptop, tablet en aanverwante leveringen en diensten)
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: SGR/2025/connectivity/PG - 3
Beschreibung: hardware Apple (laptop, IPad en aanverwante leveringen en diensten)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: SGR/2025/connectivity/PG - 4
Beschreibung: Wifi-as-a-Service (WaaS) met Ruckus Netwerkapparatuur
Interne Kennung: 4