551567-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bau von Hochbehältern für Trinkwasser – Úsek potrubia VDJ Kajlovka po km 1,69269, VDJ Hrádza 3, 1x1500 m3 - rekonštrukcia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úsek potrubia VDJ Kajlovka po km 1,69269, VDJ Hrádza 3, 1x1500 m3 - rekonštrukcia
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby a zhotovenie diela: „Úsek potrubia VDJ Kajlovka po km 1,69269, VDJ Hrádza 3, 1x1500 m3 - rekonštrukcia“; vrátane prevádzkového a manipulačného poriadku, archeologického prieskumu, geodetického zamerania, projektu organizácie výstavby, projektu dočasného dopravného značenia, dokumentácie skutkového vyhotovenia a plánu užívania verejnej práce (ďalej len „dielo“). V I. etape sa bude realizovať rekonštrukcia potrubia, ktoré je vedené v súbehu s jestvujúcim potrubím – je vedená v ochrannom pásme vodovodu. Jedná sa o úsek od km 0,000 – VDJ Kajlovka – po km 1,69269 za prerušovacou komorou PK 3. Tento objekt je samostatným objektom, ktorý nesúvisí s rekonštrukciou trasy v I. alebo II. etape, aj keď re-konštrukcia potrubia sa robí z dôvodu, aby sa voda dostala gravitačne do vodojemu. V súčasnosti s použitím prerušovacích komôr PK 1 – PK 4 nie je možné vodu z VDJ Kajlovka dostať do VDJ Hrádza 1500 m3. Rekonštrukcia objektu VDJ Hrádza je zaradená do I. etapy z dôvodu, že celá rekonštrukcia sa bude realizovať v oplotení jestvujúceho vodojemu. Všetky práce sa budú realizovať v oplotení, na objekte alebo priamo v objekte vodojemu.
Interne Kennung: STVS_VOD07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232154 Bau von Hochbehältern für Trinkwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001