2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu oraz inspektora nadzoru inwestorskiego podczas realizacji zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług Inżyniera kontraktu wraz z rozliczeniem finansowym kontraktu oraz pełnieniem nadzoru inwestorskiego podczas realizacji inwestycji pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów” w tym nadzór nad opracowywaną dokumentacją projektową na zadanie nr 2 (Południe), rozliczeniem całości wykonanych robót, usług i uzyskanego dofinansowania, uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie i dopuszczenia do stosowania w specjalnościach: a) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych – inspektor wiodący, b) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, c) Inżynieryjnej - drogowej d) Konstrukcyjno-budowlanej Osoby przewidziane do nadzorowania robót w ww. branżach muszą posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa. Inżynier kontraktu będzie wykonywał swoje obowiązki w ścisłej współpracy z Zamawiającym, zgodnie z jego poleceniami, obowiązującymi przepisami, zgodnie z interesem Zamawiającego, zasadami wiedzy inżynieryjnej, ekonomicznej i prawniczej oraz zgodnie z wytycznymi i regulacjami obowiązującymi przy realizacji kontraktów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach FEDS 2021-2027 oraz umową o dofinansowanie. Zakres zadania, którego dotyczy zamówienie obejmuje nadzór nad: Budową sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe: 1) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Chocianów 2) Zaprojektowaniem i budową podczyszczalni sieciowej przy ul. Kolejowej, Chocianów (w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 3) Budową sieci kanalizacyjnej w miejscowości Chocianowiec wraz z przesyłem tłocznym do Chocianowa. 4) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trzebnice. 5) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic. 6) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic. Budową sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Północ: 1) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pogorzeliska. 2) Budową sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z miejscowości Pogorzeliska do Chocianowa. 3) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Parchów.
Vorherige Bekanntmachung: 331034-2025
Interne Kennung: RU.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest zgodnie z art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp postępowanie prowadzone jest w procedurze odwróconej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług Inżyniera kontraktu wraz z rozliczeniem finansowym kontraktu oraz pełnieniem nadzoru inwestorskiego podczas realizacji inwestycji pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów” w tym nadzór nad opracowywaną dokumentacją projektową na zadanie nr 2 (Południe), rozliczeniem całości wykonanych robót, usług i uzyskanego dofinansowania, uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie i dopuszczenia do stosowania w specjalnościach: a) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych – inspektor wiodący, b) Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, c) Inżynieryjnej - drogowej d) Konstrukcyjno-budowlanej Osoby przewidziane do nadzorowania robót w ww. branżach muszą posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa. Inżynier kontraktu będzie wykonywał swoje obowiązki w ścisłej współpracy z Zamawiającym, zgodnie z jego poleceniami, obowiązującymi przepisami, zgodnie z interesem Zamawiającego, zasadami wiedzy inżynieryjnej, ekonomicznej i prawniczej oraz zgodnie z wytycznymi i regulacjami obowiązującymi przy realizacji kontraktów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach FEDS 2021-2027 oraz umową o dofinansowanie. Zakres zadania, którego dotyczy zamówienie obejmuje nadzór nad: Budową sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe: 1) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Chocianów. 2) Zaprojektowaniem i budową podczyszczalni sieciowej przy ul. Kolejowej, Chocianów (w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 3) Budową sieci kanalizacyjnej w miejscowości Chocianowiec wraz z przesyłem tłocznym do Chocianowa. 4) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trzebnice. 5) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic. 6) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic. Budową sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Północ: 1) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Pogorzeliska. 2) Budową sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z miejscowości Pogorzeliska do Chocianowa. 3) Budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Parchów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje prawa opcji