551586-2026 - Wettbewerb
Litauen – Server – Serveriai su priedais
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serveriai su priedais
Beschreibung: Pirkimas skaidomas į 3 (tris) pirkimo dalis: 1 pirkimo dalis - Virtualizacijos tarnybinė stotis ir SSD atminties diskas; 2 pirkimo dalis - Rezervinio kopijavimo duomenų saugykla; 3 pirkimo dalis - SSD atminties diskas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Virtualizacijos tarnybinė stotis ir SSD atminties diskas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Rezervinio kopijavimo duomenų saugykla
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: SSD atminties diskas
Interne Kennung: 3