See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankopen van bestelwagens: Full EV en diesel.
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van kleine, middelgrote en grote bestelwagens, desgevallend met een volledig elektrische (Full EV) of een diesel aandrijving.
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/161768
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/161768 - 1
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van kleine, middelgrote en grote bestelwagens, desgevallend met een volledig elektrische (Full EV) of een diesel aandrijving. Kleine bestelwagen MTM 1,7 – 2,5 ton, Full EV
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/HFB/OP/161768 - 2
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van kleine, middelgrote en grote bestelwagens, desgevallend met een volledig elektrische (Full EV) of een diesel aandrijving. Kleine bestelwagen MTM 1,7 – 2,5 ton met vierwielaandrijving, Full EV
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026/HFB/OP/161768 - 3
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van kleine, middelgrote en grote bestelwagens, desgevallend met een volledig elektrische (Full EV) of een diesel aandrijving. Middelgrote bestelwagen MTM 2,5 – 3,4 ton, Full EV
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026/HFB/OP/161768 - 4
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van kleine, middelgrote en grote bestelwagens, desgevallend met een volledig elektrische (Full EV) of een diesel aandrijving. Grote bestelwagen MTM 3,5 ton, diesel
Interne Kennung: 4