See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova licenci za korištenje baze podataka Orbis Europe i TP Catalyst
Beschreibung: Obnova licenci za korištenje računalnih baza podataka ORBIS Europe (Transfer Pricing Catalyst verzija s Comparable companies i Royalty Agreements modulima i Orbis Global companies s Orbis T-Rank i Beneficial Ownership modulima), kao i nabava pratećih usluga u potrebnom opsegu.
Interne Kennung: 25/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000