5516-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Zajištění pravidelné a nepravidelné dopravy osob, materiálu a pošty pro Nemocnici Rychnov nad Kněžnou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění pravidelné a nepravidelné dopravy osob, materiálu a pošty pro Nemocnici Rychnov nad Kněžnou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky „Zajištění pravidelné a nepravidelné dopravy osob, materiálu a pošty pro Nemocnici Rychnov nad Kněžnou“ je zabezpečení dopravy zaměstnanců, pacientů, zdravotnického i nezdravotnického materiálu a pošty podle potřeb jednotlivých oddělení Nemocnice Rychnov nad Kněžnou.
Interne Kennung009/VS/2025/OŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu s ustanovením § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001